Keressük (online) marketinges munkatársunkat részmunkaidőben (heti 15-20 órában).

(ennek az online marketing állásnak a hirdetése lejárt, pusztán szakmai kíváncsiságból hagytuk fent, hogy lássuk hová rangsorol be az oldal a Google-ben. Azért ha már itt jársz, akkor javaslom, hogy nézz körbe, hisz rengeteg érdekes és értékes tartalmat találsz az angol tanulás blogunkon vagy éppen angol kifejezések és idiómák hírleveleinkben.)

Az Angol Intézet egy budapesti üzleti angol nyelviskola, ahol elsősorban angol anyanyelvi tanárok tanítanak. Tanfolyamaink elsősorban beszédközpontúságra épülnek üzleti angol fókusszal.

Tanulóink általában nem kezdő szinten lévő dolgozó felnőttek, akik használják vagy a jövőben szeretnék használni angoltudásukat a munkájuk során. Nekik biztosítunk prémium színvonalú angol nyelvoktatást nagy odafigyeléssel.

A cég jövőjét illetően szeretnénk, ha az Angol Intézet 2-3 éven belül Budapest legmeghatározóbb üzleti angol nyelviskolájává válna. A konkrét számokat nézve a 2013-as megalakulás óta évi átlagos 70%-os növekedést ért el a nyelviskola, ezt szeretnénk fenntartani idén is. Lehet, hogy épp a te segítségeddel?

online marketing állás angol intézet

Elvárások:

  • Legyen heti 15-20 órád, hogy részmunkaidőben tudj dolgozni velünk.
  • Nyelvtanulás szeretete, érdeklődés a téma iránt, mert úgy gondoljuk, hogy egy jó marketinges, akkor tudja eladni a termékét, ha hisz is benne.
  • Tanulni akarás: Olyan embert keresünk, aki szívesen szeretné nálunk fejleszteni magát online marketing területen és örömmel áldoz időt erre. Ha megvan benned ez a fejlődni akarás, akkor onnan már mindenben segítünk. Légy nyitott az építő kritikára, mi is azok vagyunk.
  • Megoldáskereső attitűd: A dinamikus növekedés következtében rengeteg új kihívással találjuk szembe magunkat nap, mint nap, ezért olyan mentalitású embert keresünk, aki ilyen helyzetekben nem megtorpan, hanem inkább addig keresi a választ/megoldást, amíg meg nem találja.
  • Magabiztosan mozogj a számítógép és az internet világában: ez elsőre elég általánosan hangozhat, ezért például ismerd a google különböző termékeit: google docs, sheets, gmail stb. Legyen affinitásod új szoftverek használatának elsajátítására.
  • Szeress írni, fogalmazni. Bár sok mindent érdemes itt is elsajátítani, egyelőre a lényeg, hogy ne essen nehezedre. Jelenleg ez a kompetencia hiányzik a csapatból és ezen szeretnénk erősíteni.
  • Legyen laptopod, ezt nem tudunk biztosítani.

Feladatok, avagy amibe nálunk beletanulhatsz:

  • Részvétel teljeskörű marketing kampányok lebonyolításában
  • Tartalommarketing, blogolás, vlogolás
  • Közösségi média oldalak kezelése, tartalomkészítés
  • Email marketing, értékesítési szövegek írása és automatizáció
  • Google Adwords és Facebook hirdetések készítése
  • WordPress – honlap meglévő oldalainak kezelése + landing page készítés
  • SEO / keresőoptimalizálás
  • Google Analytics megismerése
  • Konverzió optimalizálás
  • Videószerkesztés
  • És kis cégként még millió apró dolog. Közösen építjük Budapest legjobb üzleti angol nyelviskoláját, rengeteg érdekes és komplex feladattal. Itt nem csak egy kis részfeladatot kapsz, hanem teljes folyamatokat szeretnénk idővel rád bízni.

A fenti feladatokat egyébként értsd úgy, hogy nem kötelező mindet csinálni, alapvetően mindezekre van lehetőség és mindben kipróbálhatod magad. Plusz bármikor bővítheted ezt a listát és kipróbálhatsz új dolgokat.

Középtávon azt szeretnénk, hogy válassz pár területet, amikben jól érzed magad és a későbbiekben jobban elmélyülnél bennük, így megosztva a feladatokat.

Előnyök:

  • Korábban szerzett tapasztalat hasonló területen, a fenti feladatok valamelyikében
  • A közösségi médiában otthonosan mozogsz. A facebook, instagram, youtube világában napi szinten jelen vagy (további platformok is előnyt jelentenek)
  • Jó szövegírói készség, legideálisabb esetben blogger tapasztalat
  • Videószerkesztő program ismerete
  • Képszerkesztő program ismerete (láthatod a fenti képen, hogy mi nem vagyunk nagy photoshop mágusok)
  • Bónusz feladat elkészítése (részletek a jelentkezésnél)
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Angol nyelvtanulás csoportos Kommunikációs Dopping tanfolyamainkon, azért is, hogy megismerd a terméket. (értéke 60.000 Ft/2hónap)
  • Szakmai fejlődési lehetőség és részvétel egy kisvállalkozás felépítésében, naggyá tételében.
  • Bérlet a Fay utcai Oxygen Wellness & Fitness-be: konditerem + csoportos aerobic órák + wellness használat. (értéke 28.000 Ft/hó)
  • Rugalmas munkaidő: végezz minőségi munkát határidőre, ez a lényeg.
  • Mindez részben home office-ban, távmunkában. Ez attól is függ, hogy te mit szeretnél és hogyan tudsz hatékonyan dolgozni.
  • Prémium szolgáltatás értékesítése, büszke lehetsz arra, amivel foglalkozol, mert nálunk tényleg a minőség és a tanuló az első. Arról, hogy pl. mik a tanulók véleménye rólunk itt olvashatsz google értékeléseket és itt pedig facebook-osokat.
  • Idővel lehetőség teljes munkaidős állásra, “ha úgy vannak a számok”.
  • Munkavégzés helyszíne az A+ kategóriás Roosevelt 7/8 irodaházban, a Tudományos Akadémia és a Four Seasons Hotel közötti épületben.

  • Fényképes motivációs levéllel (kötelező), melyben kifejted, hogy a fenti elvárások és előnyök alapján, miért lenne érdemes veled találkoznunk, mit tudnál hozzátenni az Angol Intézet nyelviskolához.
  • Bónusz feladat (opcionális): Nézd át honlapunk + különböző közösségi média csatornáinkat és szedd össze (1) mik azok, amit szerinted rosszul csinálunk (2) és pár sorban pár ötletet, hogyan csinálhatnánk jobban.
  • CV (opcionális): ha releváns bátran csatold, de nem elvárás.
  • Valahol jelöld nekünk a havi fizetési igényed, és hogy mennyit dolgoznál hetente (15 vagy 20 óra). Emailbe vagy valamelyik csatolt dokumentumba írd bele.
  • Ez(eke)t küldd el a marketing@angolintezet.hu email címre. Ezután 1-2 héten belül visszajelzünk, hogy szeretnénk-e veled most találkozni egy személyes interjúra.
  • Jelentkezési határidő 2017. augusztus 16. (szerda).